|
Kontakt adresa:
damir ezgeta
ujevićeva 27
21216
kaštel novi
Hrvatska
Tel: 021 460764
GSM: +385 98734400
Kontakt jezik:
- Hrvatski
- Engleski
| Udaljenosti (m) (m) |
| Centar: |
1500 |
| Plaža: |
600 |
| Trgovina: |
200 |
| Banka: |
1500 |
| Pošta: |
1500 |
| Restaurant: |
200 |
| Disco Club: |
5000 |
| Casino: |
5000 |
| Tenis: |
200 |
| Marina: |
5000 |
| Ambulanta: |
1100 |
| Apoteka: |
1100 |
| Benzinska postaja: |
400 |
| Autobus: |
200 |
| Vlak: |
20000 |
| Trajekt: |
20000 |
| Aerodrom: |
3000 |
|
|
TROGIR-APARTMENT RANCH
Apartman je samostojeća kuća u ekološkom ambijentu za potpuni odmor u miru i tišini neposrednoj blizini Trogira /5 km/ i Splita /18 km/,a do plaže je udaljenost 1200 m.
Privatni vanjski bazen sa uređenim plažama i solarnim tušem.
Apartman za 6 osoba veličine 120 m2 na parceli od 5500 m2,sa tri sobe,kupatilom,wc,blagovaonicom,trpezarijom i kuhinjom opremljenom svim aparatima,klimatizirano,sat tv.okućnica u travnjaku,sa vrtnim kaminom i sjenicom sa trpezarijskim stolom,ležaljkama i ljuljačkama,suncobranom i sportskim sadržajima,vanjskim tušem i parkingom za 6 vozila.
TROGIR
Prirodne, kulturne i klimatske posebnosti Kaštela oduvijek su bile zanimljive putnicima namjernicima, a njihova je ljepota predstavljala nadahnuće mnogim pjesnicima.
Andrija Kačić Miošić pjevao je o Kaštelima uspoređujući ih s Misirom, dok je Albero Fortis putujući Dalmacijom hvalio plodnost i ljepotu Kaštelanskog polja.Uz more i sunce, kupanje, šetnje, kulturno povijesne spomenike, Kaštela nude i kulturno zabavne priredbe (izložbe, koncerte, ribarske fešte), raznovrsne sportsko rekreativne sadržaje ( tenis, minigolf, stolni tenis, ribolov, ronjenje, planinarenje i pješačenje). U večernjim satima održavaju se zabave na terasama i kaletama, dok se u konobama i restoranima služe se domaći specijaliteti. Organiziraju se također i izleti u bližu i dalju okolicu.
Kaštela su 2003.g. nagrađena brončanom plaketom europskog udruženja za cvijeće i okoliš - "Zlatni cvijet Entente Florale".
|