Ferienwohnungen Kroatien.net
- Smještaj
 
 

Otok Čiovo



Apartman predviđen za smještaj 2-4 osobe, klimatiziran, smješten u prizemlju obiteljske vile sa okolnim terenom od 2000 m2 zasađenim mediteranskim raslinjem vinove loze,smokve, maslina, mandarina,naranči i limuna.
Sastoji se od jedne spavače sobe za 2 osobe , kuhinje kompletno opremljene, i dnevnog boravka sa sklopivim ležajem za 2 osobe. Terasa je opremljena sa vrtnom garniturom u prirodnom hladu vinove loze. Osiguran je parking, vanjski tuš te roštilj sa velikom kolektivnom terasom.
Plaža je udaljena 120m, restoran 120m, centar mjest 200m, pošta 200m, Trogir je udaljen 8 km, Split 25 km, Slapovi Krke 35 km, zračna luka " Split" 15 km
Slatine su malo ribarsko i turističko mjesto smješteno na poluotoku Čiovo povezano sa mostom u Trogiru, "gradu muzeju na otvorenom" pod zaštitom UNESCO. Mnogobrojne male plaže od sitnog šljunka prostiru se kilometrima uzduž mjesta i pružaju vam mogućnost kupanja i uživanja u vašem ljetovanju. Plaža "Kava" je primjer plaže netaknute prirode.
 
Kontakt adresa:
Boris Skoko
Put porta 26
21224 Slatine
Hrvatska
Tel: 0038591891080
GSM: 00385911234646
www.Homepage
E-mail: Pošaljite upit

Kontakt jezik:
- Hrvatski
- Engleski
- Francuski

Podaci o smještaju
Srednja Dalmacija
Županija: Splitsko-dalmatinska
Otok Čiovo
Mjesto : Slatine
Vrsta smještaja: Apartman
Površina:  30 m²
Broj postelja:  2
Max. osoba:  4
Broj soba:  1
TV:  +
SAT TV:  +
Telefon:  +
Internet priključak:  +
Sobni sef:  
Hladnjak:  +
Minibar:  
Aparat za kafu:  +
Perilica:  +
Glačalo:  +
Grijanje:  
Klima:  +
Kuhinja:  +
Terasa:  +
Balkon:  
Roštilj:  +
Bicikli:  +
Parking:  +
Kućni ljubimci:  +
Doručak:  
Pansion:  
 

Cijene (Euro)

Period Cijena/
2 osobe
Dodatni
ležaj
Boravišna pristojba uključena u cijenu: ne


Upit iznajmljivaču:

Ime:  
Adresa:
Telefon:
Fax:
E-mail:
Period:
Broj osoba:
Poruka:
Security question, please solve:

3 + 7 =